Joe Russo o aktorskim „Herkulesie”

W niedawnym wywiadzie współreżyser Avengers: Endgame, Joe Russo, podzielił się informacjami co do nadchodzącej aktorskiej wersji słynnej animacji Disneya Herkules.

Jak powiedział reżyser, projekt wciąż jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, a scenarzysta, Dave Callaham, ukończy pierwszy draft skryptu niebawem.

Russo wyjaśnił także, że poświęcają dużo czasu budowaniu filmowej historii, ze względu na istotność i wpływ oryginalnej animacji na wiele dziś już dorosłych ludzi. Potwierdził również, iż starają się stworzyć opowieść z potencjałem do rozwoju w disneyowskim uniwersum, ponieważ Disney uważa, że aktorski Herkules może stać się całą franczyzą.

Na chwilę obecną nie ma więcej informacji na temat planowanej produkcji. Ostatnio jednak w sieci krążą petycje – fani chcieliby, aby w filmowej wersji Herkulesa wystąpili Idris Elba i Ryan Gosling, a także widzą w roli Phila Danny’ego DeVito.

Niestety, oficjalna obsada nie jest jeszcze znana i biorąc pod uwagę stopień zaawansowania prac nad obrazem, jeszcze długo tak pozostanie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu