Jensen Ackles jako Soldier Boy w teaserze 3. sezonu „The Boys”

Znany z roli Deana Winchestera w serialu Supernatural aktor Jensen Ackles dołączył do obsady trzeciego sezonu The Boys. Możemy go już podziwiać na pierwszym teaserze.

Wideo to montaż kilku pełnych emocji momentów, jakich możemy się spodziewać w nadchodzących nowych odcinkach. Soldier Boy, w którego wcieli się Ackles, ma być pierwszym obiektem, który otrzymał supermoce za sprawą składnika V. Bohater działał w czasie II wojny światowej i zwalczał nazistów.

Soldier Boy to nie jedyna nowość w nowej serii The Boys.

UWAGA NA SPOILERY!!!

Jak zostało zdradzone, Billy Butcher (w tej roli Karl Urban) otrzyma supermoce, a konkretnie – laserowy wzrok i supersiłę.

3. sezon The Boys zadebiutuje 3 czerwca na Amazon Prime Video, a odcinki będą wypuszczane co tydzień. Ostatni epizod zobaczymy 8 sierpnia.

ŹródłoVariety
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu