Będzie „Deadpool 3”. Na pokładzie Shawn Levy?

Odkąd Disney nabył Fox, a tym samym prawa do filmów X-Men opartych na komiksach Marvela, fani zastanawiają się, co dalej z Deadpoolem.

Obawy o losy pyskatego najemnika mogą jednak odejść w zapomnienie, bowiem jak donosi THR, trzecia część filmu Deadpool powstanie u Marvela! Oczywiście Ryan Reynolds powróci w tytułowej roli, a dodatkowo do ekipy może dołączyć Shawn Levy. Obecnie trwają negocjacje nad możliwością wyreżyserowania przez niego produkcji Deadpool 3.

Przypomnijmy, że Levy i Reynolds współpracowali przy zeszłorocznej popularnej komedii Free Guy, której recenzję przeczytacie TUTAJ. Ich ostatnie działania to film science fiction o podróżach w czasie – The Adam Project – który dostępny jest na Netflixie.

Levy miałby zastąpić reżysera Deadpool 2 – Davida Leitcha. Nie wiemy natomiast jeszcze, „jak bardzo dla dorosłych” będzie nowa odsłona przygód Wade’a Wilsona. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak w przypadku poprzednich części, i tu Reynolds będzie naciskał na jak najwierniejsze odwzorowanie postaci Deadpoola i bohater ten nie trafi do kategorii PG-13.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu