Imladris: Krakowski Weekend z Fantastyką

Imladris: Krakowski Weekend z Fantastyką wraca ze swoją wyjątkową, jubileuszową XX edycją w randze Polconu. Konwent po pandemii powraca do swojej stacjonarnej formy, a w tym roku odbędzie się w dwóch lokalizacjach w samym centrum zabytkowego Krakowa, tradycyjnie już w Liceum Ogólnokształcącym XLII im. A. Mickiewicza, oraz w nowej lokalizacji w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej.

Zapraszamy wszystkich fanów fantastyki z całej Polski do Krakowa w dniach 11-13 listopada 2022 roku, abyśmy mogli wspólnie obchodzić święto fantastyki w cieniu wawelskiego wzgórza, smoków, krakowskich baśni i legend. Na Imladrisie nie zabraknie wspaniałych gości, interesującego programu, naukowych inspiracji, a także emocji związanych z głosowaniem oraz ogłoszeniem zwycięzców Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2021.

Imladris: Krakowski Weekend z Fantastyką

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Spotkajmy się na Polconie w Krakowie!

GrafikaImladris
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu