“Hydraulicy z Białego Domu” już od 2 maja w HBO Max. Zobacz trailer!

Limitowany serial Hydraulicy z Białego Domu z Woodym Harrelsonem i Justinem Theroux w rolach głównych zadebiutuje na platformie HBO Max już 2 maja. Produkcja składa się z 5 odcinków.

David Mandel, Alex Gregory i Peter Huyck stworzyli serial opowiadający o kulisach afery Watergate. E. Howard Hunt (Woody Harrelson) oraz G. Gordon Liddy (Justin Theroux) to sabotażyści Nixona, którzy starając się bronić jego prezydentury przypadkowo ją obalili. Przy okazji pogrążyli też swoje rodziny…

Akcja Hydraulików z Białego Domu rozpoczyna się w 1971 roku, kiedy Biały Dom zatrudnia Hunta i Liddy’ego, którzy wcześniej pracowali dla CIA i FBI, aby zbadali sprawę tajemniczego wycieku papierów z Pentagonu. Po wzlotach i upadkach w karierze, przedziwna para trafia do Komitetu Reelekcyjnego Prezydenta, który snuje niesamowite plany tajnych operacji, takich jak choćby podłożenie podsłuchów w siedzibie sztabu wyborczego Partii Demokratycznej w kompleksie Watergate. Dowodząc, że czasem rzeczywistość może być bardziej osobliwa od fikcji, Hydraulicy z Białego Domu rzucają światło na nieco mniej znane wydarzenia, które doprowadziły do jednej z największych afer politycznych w historii USA.

W serialu wystąpią także: Lena Headey, Judy Greer, Domhnall Gleeson, Toby Huss, Ike Barinholtz, Kathleen Turner, Kim Coates, Yul Vazquez, Alexis Valdés, Nelson Ascencio, Tony Plana, Zoe Levin, Liam James, Kiernan Shipka, Tre Ryder, David Krumholtz, F. Murray Abraham, Rich Sommer, raz John Carroll Lynch.

Serial “Hydraulicy z Białego Domu” został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Davida Mandela oraz napisany i wyprodukowany przez Alexa Gregory’ego i Petera Huycka. Producentami wykonawczymi są: Frank Rich, David Bernad, Gregg Fienberg, Justin Theroux, Woody Harrelson, Len Amato oraz Ruben Fleischer.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu