„Hogwarts Legacy” – zwiastun filmowy gry

Warner Bros. Games i Avalanche Software wydały dziś nowy zwiastun filmowy „The Invitation” („Zaproszenie”) dla Hogwarts Legacy, nadchodzącej gry RPG akcji z otwartym światem, która zostanie wydana na PlayStation®5, Xbox Series X|S i PC w dniu 10 lutego 2023 r.

Filmik ten przenosi widzów do świata Hogwarts Legacy, zapewniając im zapierający dech w piersiach widok z góry na zamek i otaczające go tereny, jednocześnie zapraszając graczy do stania się częścią tego wszystkiego przez spełnienie marzenia o uczęszczaniu do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Zobaczymy tu również sowę niosącą upragnione zaproszenie, gdy szybuje nad dachami zamku i nad głowami uczniów w Wielkiej Sali, zapewniając piękny widok na część ze znanych miejsc w Hogwarcie, które gracze będą mogli zwiedzić. Podczas przelotu fani dostrzegą znajome nazwiska i twarze, w tym Prawie Bezgłowego Nicka i profesor Weasley. Podróż sowy demonstruje również ukryte zagrożenia, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć – sowa ledwo unika hordy olbrzymich pająków w Zakazanym Lesie, zabójczego wybuchu zaklęcia Avada Kedavra od zamaskowanego czarodzieja i ognistego podmuchu smoka.

Warner Bros. Games ogłosiło dziś również powrót Wizarding Wednesdays (Magiczne Środy). Fani będą mogli uczcić oficjalną premierę Hogwarts Legacy w każdą z czterech śród poprzedzających wydanie tej gry, biorąc udział w losowaniach ekskluzywnych nagród świata magii – mają nawet szansę wygrać wakacje w kurorcie „Universal Parks & Resorts” w Hollywood lub Orlando, aby osobiście doświadczyć uroków świata magii Harry’ego PotteraTM. Więcej informacji fani mogą znaleźć na stronie www.hogwartslegacy.com/en-us/wizardingwednesdays.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu