Helen Mirren w obsadzie „Shazam: Fury Of The Gods”

Helen Mirren podpisała kontrakt na rolę Hespery, córki Atlasa, w Shazam! Fury of the Gods, będącej kontynuacją przebojowej adaptacji komiksu o tym samym tytule. Natomiast Zachary Levi ma powrócić do roli głównego bohatera, w obsadzie znajdzie się również Rachel Zelger.

Shazam! Fury of the Gods to wyczekiwana kontynuacja filmu Shazam! z 2019 roku, rozwijająca historię nastoletniego Billy’ego Batsona, chłopca który wypowiadając „SHAZAM!” przekształca się w swoje dorosłe, posiadające super moce alter ego.

Zachary Levi powraca jako tytułowy Shazam, superbohater obdarzony mocami sześciu bogów: mądrością Salomona, siłą Herkulesa, wytrzymałością Atlasa, mocą Zeusa, odwagą Achillesa i szybkością Merkurego. Postać pochodzi z DC oraz stworzona została przez Billa Parkera i C.C. Skinienie. Pierwszy film natomiast był numerem 1 na świecie w weekend premiery w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 366 milionów dolarów przy stosunkowo skromnym budżecie jak na film o superbohaterach.

Film wyreżyseruje David F. Sandberg na podstawie scenariusza Henry’ego Gaydena.

Helen Mirren w obsadzie „Shazam: Fury Of The Gods”

 

Źródłodeadline.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu