Evan Peters zagra w nadchodzącym serialu Ryana Murphy’ego

Evan Peters zagra Jeffreya Dahmera w nadchodzącym serialu Ryana Murphy’ego o jednym z najsłynniejszych seryjnych morderców Ameryki znanym jako kanibal z Milwaukee. 

Evan Peters zyskał sławę grając nawiedzone, przerażające postacie, z których wiele pochodzi ze świata antologii serii American Horror Story Ryana Murphy’ego. Aktor wykorzysta to doświadczenie w Monster: The Jeffrey Dahmer Story, limitowanym serialu Netflix o niesławnym seryjnym mordercy, który został ogłoszony w październiku.

Monster opowiada historię jednego z najbardziej znanych amerykańskich seryjnych morderców, w dużej mierze opowiedzianą z punktu widzenia ofiar Dahmera, i zanurza się w  temacie niekompetencji i apatii policji, która pozwoliła mężczyźnie z Wisconsin na wieloletni szał zabijania.

Serial przedstawi co najmniej 10 przypadków, w których Dahmer został prawie złapany, jednak ostatecznie policja puściła go wolno. Dahmer był wielokrotnie zatrzymywany przez policjantów, oraz wypuszczany wolno przez sędziów, którzy byli wyrozumiali, gdy był oskarżany o drobne przestępstwa.

Penelope Ann Miller (American Crime) i Richard Jenkins (The Shape of Water) zagrają rodziców Dahmera, matkę Joyce i ojca Lionela. Niecy Nash zagra główną rolę kobiecą w serialu Glendę Cleveland, sąsiadkę Dahmera, która wielokrotnie dzwoniła na policję, a nawet bezskutecznie próbowała zaalarmować FBI o nieobliczalnym zachowaniu Dahmera.

Shaun J. Brown (Run) zagra Tracy, ostatnią ofiarę Dahmera, która zdołała uciec i doprowadzić policjantów do mieszkania Dahmera co doprowadziło do ostatecznego aresztowania zabójcy.

 

Źródłoew.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu