Harry Potter wraca do Cinema City w technologii 4DX

Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać znowu powraca. Nie tylko do świata czarodziejów, ale także do sześciu magicznych sal Sizeer 4DX w Cinema City, pełnych efektów specjalnych. Spotykamy się w dniach od 13 do 15 października na peronie 9 i ¾, skąd wspólnie wyruszymy w podróż do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Wszystkie części filmów o Harrym Potterze zobaczymy w innowacyjnej technologii 4DX Cinema City  w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Lublinie. To właśnie tam będziemy mogli na własnej skórze doświadczyć przygód słynnego czarodzieja i stać się częścią akcji, dzięki takim efektom specjalnym jak: ruchome fotele, podmuchy wiatru czy dysze wodne.

Harry Potter zawładnął wyobraźnią niejednego pokolenia fanów. Do dziś ekranizacje sagi J. K. Rowling budzą entuzjazm, a już niedługo w najbardziej interaktywnym formacie 4DX w Cinema City zobaczymy aż 8 filmów jeden weekend!  Przypominamy najlepsze momenty z każdej części, dla których warto przeżyć te filmy w salach 4DX – z ruchomymi fotelami, tryskającą wodą, wiejącym wiatrem i innymi efektami środowiskowymi:

Harry Potter i Kamień Filozoficzny – nauka latania na miotle i gra w Quiditcha, powstrzymanie Quirrella/Voldemorta przed zdobyciem Kamienia Filozoficznego.

Harry Potter i Komnata Tajemnic – pokonanie Bazyliszka, zniszczenie dziennika Toma Riddle’a.

Harry Potter i więzień Azkabanu – zderzenie z Wierzbą Bijącą, lot na hipogryfie Hardodziobie.

Harry Potter i Czara Ognia – Turniej Trójmagiczny, pierwsze spotkanie z odrodzonym Voldemortem na cmentarzu.

Harry Potter i Zakon Feniksa – założenie Armii Dumbledora, śmierć Syriusza Blacka, walka Voldemorta z Dumbledorem w Ministerstwie Magii.

Harry Potter i Książe Półkrwi – śmierć Dumbledora, bitwa w Hogwarcie ze Śmierciożercami.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1 – poszukiwanie Horkruksów, śmierć Zgredka (wolnego skrzata domowego).

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 – włamanie się do skrytki Bellatriks Lestrange w Banku Gringotta i ucieczka z banku na smoku, bitwa w Hogwarcie, ostateczny pojedynek Harry’ego z Voldemortem.

Gdzie szukać biletów na pociąg Hogwart Express? Już w przedsprzedaży na stronie www.cinema-city.pl/4dx.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu