„Gra o tron” jako animacja?

Do tej pory Gra o tron to jeden z najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat. I nadal produkcja ta budzi spore emocje, jeśli chodzi o jej finałowy sezon. Większość widzów uważa bowiem, iż ten nie spełnił pokładanych w nim nadziei. 

Wiadomo także, iż HBO szykuje nowy serial osadzony w świecie Gry o tron (a nawet dwa). Powoli kompletuje się już jego obsadę. Teraz okazuje się, że to nie koniec planów firmy co do jednej ze swoich flagowych produkcji.

Wprawdzie ten plan jest dopiero w powijakach, jednak mówi się, że powstanie animowany obraz Gra o tron. Mają zostać wprowadzone zmiany do scenariusza, jednak produkcja ma być bardzo podobna do pierwowzoru.

I tutaj pojawia się wiele pytań, na które nie znamy jeszcze odpowiedzi. Czy zmienione zostanie zakończenie, na takie bardziej satysfakcjonujące? Jakie elementy fabuły będą inne? Czy taka animacja jest w ogóle potrzebna? Jak uważacie?

GrafikaHBO Polska
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu