Zwiastun „Tell Me Your Secrets” – nowego thrillera od Amazona

Amazon Prime Video wypuściło oficjalny zwiastun Tell Me Your Secrets – nadchodzącego serialu w klimacie thrillera.

Fabuła produkcji skupia się wokół trójki bohaterów – każdego z tajemniczą i problemową przeszłością. Emma (w tej roli Lily Rabe) to młoda kobieta, która niegdyś stanęła oko w oko z niebezpiecznym mordercą, John (Hamish Linklater) to z kolei były seryjny przestępca seksualny, desperacko poszukujący odkupienia, a Mary (nominowana do Złotego Globu Amy Brenneman) jest pogrążoną w rozpaczy matką, obsesyjnie poszukującą zaginionej córki.

Każdy z tych bohaterów stoi na granicy, a prawda o ich przeszłości oraz ich motywy stają się coraz mroczniejsze, powoli zacierając linię oddzielającą ofiarę od sprawcy.

Tell Me Your Secrets ma składać się z dziesięciu odcinków. Premierę serialu zaplanowano na 19 lutego, na Amazon Prime Video.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu