Gra „Agatha Christie – Murder on the Orient Express” już tej jesieni

Wydawca Microids ogłasza, że gra przygodowa Agatha Christie – Murder on the Orient Express będzie dostępna na konsolach: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC i zadebiutuje już tej jesieni.

Przeniesiona do 2023 roku fabuła Agatha Christie – Murder on the Orient Express opowiada tą klasyczną historię współczesnym odbiorcom. Wierna głównej fabule, historia została wzbogacona o dodatkowe elementy, które zaskoczą i zachwycą nawet najbardziej oddanych fanów twórczości Królowej Zbrodni!

Legendarny detektyw Herkules Poirot próbuje rozwiązać morderstwo, które miało miejsce w prestiżowym Orient Expressie, będąc otoczonym gronem intrygujących postaci i ich własnymi sekretami i motywami.

Rozwiązanie zagadki nie będzie łatwe, a liczne zwroty akcji gracze zmuszą graczy do skorzystania z własnych umiejętności detektywistycznych, aby poznać prawdę i wydobyć ją na światło dzienne. 

Cechy gry:

– Wierna, ale powiększona: Gra jest wierną, ale powiększoną adaptacją oryginalnej historii, z nową postacią o imieniu Joanna Locke dodaną do mieszanki. Dzięki niej możesz regularnie opuszczać pociąg podczas grywalnych retrospekcji.

– Wciel się w legendarnego detektywa Herkulesa Poirota: Wejdź do głowy Herkulesa Poirota, aby odkrywać mapy myśli i dokonywać dedukcji. Nie zapominaj też o zagadkach z elementami manipulacji przedmiotami, które są rozrzucone w każdym rozdziale.

– Bogata przygoda z mocnymi zwrotami akcji: Przygotuj się na poważne zwroty akcji, które utrzymają cię w napięciu do samego końca. Murder on the Orient Express słynie z jednego z najlepszych zwrotów akcji w historii literatury, a ta gra nie jest wyjątkiem. Jednak tym razem poprowadzisz swoje śledztwo w zupełnie nowym świetle.

– Genialna gra detektywistyczna: W trakcie gry wcielisz się w role Poirota i Joanny, będziesz rozwiązywać zagadki i dokonywać dedukcji, aby odkryć prawdę stojącą za morderstwem. Z perspektywy 3. osoby będziesz dokonywać inspekcji scenografii i rozmawiać ze wszystkimi postaciami, szukając wskazówek oraz konfrontując podejrzanych.

Murder on the Orient Express ukaże się na: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC 19 października 2023 roku.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu