„Godly Corp” – symulator wszechwładnego stażysty na Nintendo Switch

0
5 kwietnia do cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch trafiło Godly Corp. To pierwsza w historii gra umożliwiająca zostanie wszechwładnym stażystą. Godly Corp wyróżnia się między innymi rozgrywką opartą na kontrolowaniu macek, pełnym absurdów humorem oraz dużą nieprzewidywalnością. Wcześniej gra została wydana na PC.

Godly Corp to niekonwencjonalny symulator, który pozwala na wcielenie się w rolę stażysty w międzygalaktycznej korporacji zarządzającej wszechświatem. W grudniu 2018 gra łódzkiego TR8 Torus Studios pojawiła się na platformie Steam (PC/Mac/Linux), a teraz Ultimate Games S.A. wydaje ją również na Nintendo Switch.

Macki i międzygalaktyczny staż

Debiutująca w Nintendo eShop gra należy do najbardziej nietypowych symulatorów, które stworzono w ostatnich latach. Gracze mogą liczyć na różne zaskakujące sytuacje i pełną humoru akcję. Sama rozgrywka jest oparta na sterowaniu nawiązującym do działania macek.

W grze TR8 Torus Studios nie brakuje też nieszablonowych wyzwań. W trakcie zabawy gracz musi stawić czoła na przykład robotom z piłami mechanicznymi czy złodziejom.

Ukończenie trybu kampanii zajmuje przeciętnie około 3-4 godzin, ale żywotność Godly Corp zwiększa dodatkowo stopień losowości.

Główne cechy Godly Corp:
  • macki,
  • absurdalny humor,
  • mocno zróżnicowane poziomy,
  • zaskakujące obowiązki i wyzwania,
  • szalona wielozadaniowość.

Godly Corp w Nintendo eShop

Godly Corp na Steam

Podstawowe informacje:

Gatunek: akcja, symulacje, rekreacyjne, niezależne

Producent: TR8 Torus Studios

Wydawca: Ultimate Games S.A.

Język: angielski


Źródło: nota wydawcy
Grafika: Nintendo