„Fear the Walking Dead” kontynuacją fabuły głównej serii?

0
Austin Amelio as Dwight - Fear the Walking Dead _ Season 5, Episode 3 - Photo Credit: Ryan Green/AMC
Czy nadchodzący sezon Fear the Walking Dead będzie kontynuacją fabuły głównej serii? Dowiemy się już 2 czerwca.

Scott Gimple wypowiadając się podczas WonderCon’u zasugerował, że fabuła wywodząca się z The Walking Dead będzie kontynuowana w Fear the Walking Dead. Niedawno potwierdzono pojawienie się postaci pochodzącej z głównej serii. Austin Amelio w roli Dwighta, już w czerwcu ponownie pojawi na naszych ekranach. Ostatnio widzieliśmy go w ósmym sezonie TWD, kiedy Daryl wygnał go z Alexandrii.

Po zniknięciu Ricka Grimes’a – człowieka, od którego wszystko się zaczęło zapowiedziano prace nad trylogią filmów skupiających się na protagoniście. To, w jaki sposób produkcje oraz nowa seria Fear the Walking Dead wpiszą się w całe uniwersum The Walking Dead było przedmiotem wielu dyskusji wśród fanów serii, a teraz wydaje się, że wkrótce zostaną wyjawione kolejne wątki łączące wszystko w całość.

Pojawiają się spekulacje, że w spin-offie odkryjemy tajemnicę porwania Ricka, bądź dowiemy się kim są ludzie próbujący nawiązać kontakt z Aleksandrią na samym końcu ostatniego odcinka dziewiątego sezonu The Walking Dead.

Już 2 czerwca premiera piątego sezonu Fear the Walking Dead.


Źródło: screenrant.com

Grafika: syfy.com