Finałowy zwiastun „Without remorse” – adaptacji powieści Toma Clancy’ego

Amazon Prime Video opublikowało finałowy zwiastun nadchodzącej adaptacji powieści Toma Clancy’ego Without remorse, w kórej w głównej roli zobaczymy Michaela B. Jordana.

Kiedy grupa rosyjskich żołnierzy morduje rodzinę Johna Kelly’ego w odwecie za jego udział w ściśle tajnej misji, mężczyzna zaczyna ścigać ich, nie patrząc na cenę. Bohater łączy siły z żołnierzem SEAL i agentem CIA, a ich misja prowadzi do odkrycia spisku, przez który USA i Rosja mogą wejść na ścieżkę wojenną. Rozdarty między osobistym honorem a lojalnością wobec kraju Kelly musi pokonać przeciwników i ujawnić nazwiska szych stojących za spiskiem.

Pierwotnie film miał być przeznaczony na duże ekrany, jednak w zeszłym roku Amazon nabył do niego prawa, by umieścić go na swojej platformie streamingowej. Premiera Without remorse zaplanowana jest jeszcze w tym miesiącu – na 30 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu