Film „Super Mario Bros” staje się faktem!

Trailer produkcji będzie początkiem ciekawej przygody?

Pierwszy zwiastun animowanego filmu Nintendo Super Mario Bros w końcu pojawia się w sieci. Chris Pratt ożywia wąsatego włoskiego hydraulika. Zwiastun zadebiutował podczas czwartkowej prezentacji wideo Nintendo Direct.

Obok Pratta w roli głównej, film „Mario” może pochwalić się gwiazdorską obsadą postaci z Mushroom Kingdom, w tym Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako Princess Peach, Seth Rogen jako Donkey Kong, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Toad, Fred Armisen jako Cranky Kong, Sebastian Maniscalco jako Spike i Kevin Michael Richardson jako Kamek.

Wspomniany trailer może obejrzeć poniżej:

Film Mario został ogłoszony we wrześniu 2021 roku z oryginalną datą premiery w grudniu 2022 roku, ale od tego czasu film został opóźniony do 27 kwietnia 2023 roku. Illumination Entertainment, studio stojące za takimi hitami jak Despicable Me, Minions i Filmy Śpiewaj, to robienie filmu z Nintendo. Chris Meledandri jest producentem dla Illumination, wraz z Shigeru Miyamoto dla Nintendo. Reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic, a scenariusz napisał Matthew Fogel.

Pratt, który w prawdziwym życiu nie jest włoskim hydraulikiem, ostatnio drażnił się ze swoim głosem Mario, nazywając go „w przeciwieństwie do wszystkiego, co słyszałeś” w popularnym Super Mario.

„Bardzo ściśle współpracowałem z reżyserami, wypróbowałem kilka rzeczy i wylądowałem na czymś, z czego jestem naprawdę dumny i nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą i usłyszą” – powiedział Pratt Variety.

„To animowana narracja lektorska. To nie jest film akcji na żywo. Nie będę nosić hydraulika biegającego po całym ciele. Zapewniam głos animowanej postaci, który jest zaktualizowany i niepodobny do niczego, co słyszałeś wcześniej w świecie Mario.

 

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu