„FIFA 22” – EA Sports zaprezentowało nowego komentatora

FIFA 22 będzie pierwszą od 15 lat odsłoną piłkarskiej serii, w której nie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego. EA Sports zdecydowało się zatrudnić nowego komentatora.

FIFA 22 to nadchodząca dwudziesta dziewiąta odsłona serii gier piłkarskich od EA Sports, która zadebiutuje 1 października na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Do tej pory największymi nowościami były technologia Hypermotion, która zaoferuje nowe i lepsze animacje piłkarzy, wprowadzenie drużyn żeńskich do Wirtualnych Klubów, wprowadzenie Bohaterów FUT, wśród których znalazł się Jerzy Dudek czy możliwość stworzenia własnego zespołu w trybie kariery.

Jednak to nie jedyne atrakcje, które mają przykuć uwagę fanów, ponieważ zdecydowano się na zmiany w składzie komentatorów. W angielskiej wersji gry FIFA 22 podczas meczu będzie można usłyszeć komentatorkę Alex Scott, a w polskiej wersji miejsce Dariusza Szpakowskiego zajmie Tomasz Smokowski, który do tej pory był jednym z ambasadorów gier FIFA w Polsce. Jego partnerem będzie Jacek Laskowski.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu