„Fear the Walking Dead” – wizyta na planie 5. sezonu serialu

0
Premiera 5. sezonu Fear the Walking Dead już na początku czerwca. Z tej okazji stacja AMC opublikowała materiał, w którym możemy przyjrzeć się pracom na planie najnowszej odsłony serialu.

Misją grupy w nowych odcinkach będzie odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) będzie zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie będą wierzyć, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości.

Jednak nie tak łatwo będzie odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

Zobaczcie, jak powstawał 5. sezon:

Fear the Walking Dead powróci na antenę AMC Polska w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w poniedziałek 3 czerwca 2019 o 3:00.