Freeform przedstawia nową produkcję – trailer „Motherland: Fort Salem”

0
Freeform stawia na młodzieżowe seriale fantastyczne. W tamtym tygodniu pożegnaliśmy ich serial Shadowhunters, czas więc na coś nowego. Może nie o Nocnych Łowcach, ale o czarownicach. I to nie byle jakich.

Stacja wypuściła właśnie zwiastun do swojej nowej produkcji – Motherland: Fort Salem. Już po tytule można wywnioskować, kto będzie głównym bohaterem obrazu. Salem kojarzy nam się bowiem z krwawymi dziejami kobiet posądzonych o konszachty z diabłem i uprawianie czarów.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w Ameryce, gdzie czarownice zdecydowały się na walkę dla Stanów Zjednoczonych, przez co zaprzestano ich procesów. Śledzimy losy trzech młodych kobiet – widzimy, jak rozpoczynają swój trening jako bojowe wiedźmy, oraz jak trafiają na front. Czarownice są wysyłane do walk z terrorystami i demonami.

W Motherland: Fort Salem występują: Taylor Hickson jako Raelle, rekrutka z poważnym problemem związanym z przestrzeganiem narzuconych zasad; Jessica Sutton jako Tally, która dołącza do elitarnej jednostki mimo sprzeciwów rodzicielki; Amalia Holm jako Scylla, dziewczyna nie jest tym, za kogo się ją uważa; Demetria McKinney jako Anacostia, wymagająca i twarda pani porucznik.

Twórcą serialu jest Eliot Laurence, a za produkcję odpowiadają Will Ferrell, Adam McKay i Kevin Messick.