„Batman: Hush” ze zwiastunem

0
DC Comics słynie z tego, że ich filmy są naprawdę ciekawe. Pisząc filmy, mam na myśli te rysunkowe, na którym to rynku twórcy komiksów o Batmanie czy Supermanie prześcigają Marvela. Niebawem ukaże się nowa produkcja, o Człowieku Nietoperzu.

Przygód Batmana, jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów DC Comics, nigdy za wiele. Zwłaszcza że większość z nich jest niezwykle ciekawa, a sam Człowiek Nietoperz nie posiada żadnych nadprzyrodzonych mocy, przez co jego starcia są bardziej interesujące.

W Batman: Hush pojawi się nowy antagonista – Hush. Poprzedni przeciwnicy bohatera nie znali jego prawdziwej tożsamości, walczyli tylko z Człowiekiem Nietoperzem. Hush ma nad nimi pewną przewagę – wie, kim naprawdę jest Batman. Uderza zarówno w zamaskowanego superbohatera, jak i w Bruce’a Wayne’a.

Batman: Hush został oparty na historii z 2002, za którą odpowiadali Jeph Loeb i Jim Lee. Głosu Batmanowi użyczy Jason O’Mara, Nightwingowi Sean Maher, a Damianowi Wayne’owi Stuart Allan. W animacji usłyszmy także Jerry’ego O’Connella, Rebeccę Romijn i Rainna Wilsona jako kolejno Supermana, Lois Lane i Lexa Luthora.

Światowa premiera filmu odbędzie się w lipcu lub sierpniu tego roku.