„Fast X” – Dominic Toretto i jego rodzina stawią czoła nowemu wrogowi

Fast X, kolejna odsłona popularnej franczyzy, już niebawem trafi do kin. 10 lutego w sieci opublikowano pierwszy zwiastun produkcji. Zobaczymy w nim zarówno znane, jak i niekojarzone dotychczas z serią, twarze.

Jak czytamy w przygotowanej przez twórców nocie, Fast X to swoisty spin-off Szybkich i wściekłych 5 z 2011 roku. W tamtym filmie Dominic Toretto i jego ekipa planowali kradzież ogromnej sumy z rąk brazylijskiego bossa narkotykowego (a przy okazji uciekali przed oficerem Hobbsem granym przez Dwayne’a Johnsona). Okazuje się, że narkotykowy baron miał syna, Dantego, który przez dwanaście lat szykował się do zemsty i teraz planuje położyć kres szczęściu Doma. Ten jednak, jak wiedzą wszyscy fani serii, ma do dyspozycji całkiem pokaźną Rodzinę (która w tym filmie jest jeszcze większa, niż dotychczas!).

Zwiastun Fast X zapowiada powrót dobrze znanych twarzy: Vina Diesela (oczywiście), Michelle Rodriguez, Tyrese’a Gibsona, Chrisa „Ludacrisa” Bridgesa, Nathalie Emmanuel, Jordany Brewster, Sunga Kanga (tak, to nie pomyłka), Jasona Stathama, Johna Ceny, Scotta Eastwooda, Helen Mirren i Charlize Theron. Do obsady dołączą nowe osoby, a wśród nich: Jason Momoa, Brie Larson, Alan Richtson, Daniela Melchnior i Rita Moreno.

Światowa premiera Fast X już 19 maja! Wybieracie się do kina?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu