„Diuna” – rzut oka na gwiazdorską obsadę

W sieci opublikowano nowe plakaty filmu Diuna. Klimatyczne fotografie przedstawiają głównych bohaterów wraz z nazwiskami odtwórców ich ról. Dodatkowo, już jutro (21 lipca) w sieci kin IMAX zaprezentowany zostanie specjalny pokaz, który jeszcze bardziej zaostrzy apetyty kinomaniaków czekających na premierę.

Na plakatach zobaczymy m.in. Timothéego Chalameta (odtwórcę roli Paula), Rebeccę Ferguson (lady Jessica), Jasona Momoę (Duncan Idaho) czy Stellana Skarsgarda (Baron). Pełną galerię znajdziecie poniżej.

W ramach wspomnianego specjalnego pokazu w kinach IMAX, planowanego na 21 lipca, zaprezentowane zostaną nowy zwiastun, ekskluzywne materiały oraz muzyka z jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są za darmo, ale ich ilość jest ograniczona.

Diuna to adaptacja powieści Franka Herbeta o tym samym tytule. Historia, po raz pierwszy opublikowana w 1965 roku, zaliczana jest do klasyki science-fiction. Akcja dzieje się na tytułowej planecie, Diunie, na której wydobywa się cenną substancję, melanż – przedłuża ona życie i umożliwia podróże kosmiczne oraz poznanie przyszłości. Władza na Diunie gwarantuje niesamowitą potęgę i niejeden pragnie ją zdobyć dla siebie.

Premiera filmu 15 października 2021 roku.

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu