“Diuna” Denisa Villeneuve’a przesunięta o prawie rok

Diuna została przesunięta na 1 października 2021 r. Produkcja Warner Bros. i Legendary Pictures miała zostać pierwotnie wydana 18 grudnia 2020 r.

Ostatnimi czasy chodziły pogłoski, że nie ma szans na wydanie filmu na duże ekrany w tym roku, niestety teraz informacja się potwierdziła. Studio zdecydowało się przesunąć premierę prawie o rok.

To mityczna i naładowana emocjami podróż bohatera,   opowiada historię Paula Atryda (Timothée Chalamet), genialnego i utalentowanego młodego człowieka, którego przeznaczenie jest poza jego zrozumieniem, który musi udać się na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, aby zapewnić sobie przyszłość jego rodziny i jego ludu. Gdy złowrogie siły wybuchają konfliktem o wyłączne zasoby planety w najcenniejszy istniejący surowiec – towar zdolny do uwolnienia największego potencjału ludzkości – przetrwają tylko ci, którzy potrafią pokonać ich strach.

Źródłocomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu