Kolejne filmy przegrywają z pandemią – zmiany w datach premier

W następstwie względnego niepowodzenia kasowego Tenet w obecnym, nieprzewidywalnym środowisku pandemii, Warner Bros. Pictures zdecydowało się narzucić ogromną zmianę dat premier. 

Wcześniej ujawniono, że remake epickiego filmu science fiction Diuna Denisa Villeneuve’a (co oficjalnie potwierdził WB) został przesunięty o rok. Teraz The Batman, który wciąż jest w produkcji pod kierownictwem Matta Reevesa został przełożony z 01.10.2019 na 03.04.2022 r.

The Flash reżysera Andy’ego Muschiettiego zmienia się z 22 czerwca na 22 listopada. Shazam! Fury of the Gods został przesunięty z 4 listopada 2022 roku na 23 czerwca. Sequel DC również zostanie nakręcony na początku 2021 roku, natomiast Black Adam z udziałem Dwayne’a Johnson’a niestety nie zadebiutuje 22 grudnia, w tym momencie nie posiada żadnej oficjalnej daty. 

Długo rozwijany film Minecraft został również usunięty z kalendarza premier oryginalnego wydania 03.04.22 r. Dwa inne Untitled WB Event Films zostały datowane na 06.03.22 r. i 08.05.22 r. 

Jednak jest jedna dobra wiadomość – kolejny Matrix, który jeszcze nie posiada podtytułu – zadebiutuje szybciej, bo nie w kweitniu 2022 roku, a 22 grudnia 2021 r.

Źródłocoomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu