„Destiny 2: Królowa-Wiedźma” – premiera dodatku

Destiny 2:Królowa-Wiedźma to najnowszy dodatek, który dziś ma swoją premierę. Rozszerzenie jest pierwszą częścią finałowej trylogii pt. Saga o Świetle Ciemności. Strażnicy odkryją w nim nowe potężne zdolności i zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem, chroniąc Układ Słoneczny przed wrogami ludzkości. Oprócz premiery dodatku dziś rozpoczyna się także nowy sezon w grze – Sezon Odrodzonych.

 Premierowy zwiastun dodatku Królowa-Wiedźma dostępny jest pod tym linkiem – https://youtu.be/oQlDRBuJEkQ

Informacje o Sezonie Odrodzonych będzie można również znaleźć na oficjalnej stronie od godziny 18:00 czasu polskiego

Zarówno dodatek Królowa-Wiedźma, jak i Sezon Odrodzonych będą śledzić losy Strażników, którzy staną do walki o odzyskanie Światła z rąk bogini Roju Savathûn. Po ponad roku odkrywania oszustw Królowej-Wiedźmy Strażnicy podejmą bezpośrednią walkę z Savathûn, badając świat tronowy, tajemniczą siedzibę jej mocy oraz wiele nowych miejsc w Destiny 2. Będą tam na nich czekać niezliczone wyzwania m.in. pojawienie się Świetlistego szczepu – wrogich członków Roju, którzy teraz władają tymi samymi mocami, z których od wieków korzystają Strażnicy.

„Destiny 2: Królowa-Wiedźma” - premiera dodatku
Destiny 2: Królowa-Wiedźma / Bungie

WIĘCEJ NEWSÓW

Sezonie Odrodzonych gracze wykorzystają technologię tłumiącą Światło, przyznaną im w ramach skomplikowanego sojuszu z cesarzową Kombinatu Caiatl, aby przeciwstawić się rosnącej armii nasyconego Światłem Roju Królowej-Wiedźmy.

GrafikaBungie
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu