„Elex II” – zobacz zwiastun objaśniający świat!

Elex II to kontynuacja Elex, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W Elex II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Elex II
Elex II, Developer / Piranha Bytes,

Przeczesuj ogromny, misternie zaprojektowany, zróżnicowany i całkowicie unikalny świat, pełen licznych frakcji i osadzony w postapokaliptycznym, fantastycznonaukowym uniwersum.

Magalan to planeta pełna tajemnic. By mieć szansę w walce z pochodzącym z nieba zagrożeniem Jax musi eksplorować otwarty świat, zdobywać umiejętności i znajdować nowy sprzęt. Będzie musiał nawiązać więzi z frakcjami i zdobyć sojuszników, znaleźć sprzedawców i nauczycieli oraz odwiedzić najważniejsze miejsca na świecie. Magalan to planeta pełna ważnych wyborów.

WIĘCEJ NEWSÓW

Jaki będzie twój styl walki, jakiej broni użyjesz? Czy dołączysz do frakcji Kleryków, Berserków, Banitów, Morkonów lub Albów – albo pozostaniesz samotnikiem? Kim będą twoi kompani, jak zapamiętają cię ludzie? Czy będziesz dobrym strażnikiem, czy bezwzględnym zabójcą? Wybór należy do ciebie! Stwórz własną historię w grze Elex II już 1 marca 2022 roku, a już teraz obejrzyj zwiastun objaśniający jej świat w serwisie YouTube.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu