DEMETER – ruszyła przedsprzedaż eurowykreślanki o dinozaurach

Dziś ruszyła przedsprzedaż najnowszej gry od wydawnictwa Moria Games Demeter, eurowykreślanbki o dinozaurach na odległej planecie.

Demeter Moria Games
Demeter

Demeter to wykreślanka, w której wcielasz się w naukowca badającego dinozaury na odległej planecie. Co rundę wybierasz jedną kartę z pięciu odkrytych, wykorzystując ją do zakreślania pól na różnych obszarach swojego arkusza. Kluczem do zwycięstwa jest szukanie między nimi powiązań, aby każdy ruch otworzył możliwość wykonania dodatkowych akcji. W trakcie zaledwie 12 rund będziesz dążyć do odkrycia jak największej liczby dinozaurów, zbadania ich, rozwinięcia posterunków obserwacyjnych, wspięcia się na szczeblach nauki i spełniania zmiennych celów. Osoba, która zdobędzie najwięcej Punktów Misji otrzyma tytuł Dinoodkrywcy!

Przedsprzedaż trwa od 7 do 27 listopada – w tym czasie gra dostępna będzie „od ręki” w sklepie internetowym wydawcy pod adresem https://moriagames.pl/sklep/. Później tytuł ten trafi do pozostałych sklepów hobbystycznych. Oficjalna, sklepowa premiera została przewidziana na 28 listopada 2022 r.

Osoby, które zakupią Demeter w przedsprzedaży otrzymają bonusowo cztery ołówki z logiem wydawnictwa. Dodatkowo nie będą musiały czekać do premiery gry, ponieważ ich egzemplarz zostanie wysłany w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

W trakcie przedsprzedaży gra kosztuje 109 zł. SCD będzie wynosić 119 zł.

W ofercie są również promocyjne zestawy Demeter z innymi grami wydawnictwa Moria Games.

O grze:

Liczba graczy: 1-100

Czas gry: 20 minut

Wiek: 14+

BGG: https://boardgamegeek.com/boardgame/298586/demeter

ZAWARTOŚĆ:
    • 100 Arkuszy Punktacji
    • 75 Kart Akcji
    • 6 Kafli Gatunków
    • 6 Kafli Celów
    • 1 Planszetka Celów
    • 1 Instrukcja
    • Dodatek: 6 Kart Promów Kolonizacyjnych do gry Ganimedes
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu