Deep Sky Derelicts z pierwszym DLC

0
Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu to taktyczna gra RPG osadzona w dystopicznej przyszłości. Studio Snowhound Games właśnie wydało pierwsze DLC.

Pierwszy dodatek do gry Deep Sky Derelicts trafił do graczy 30 maja. Zwiastun do DLC zatytułowanego New Prospects możecie obejrzeć poniżej:

Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu łączy strategię turową z RPG i elementami roguelike. W grze przeniesimy się w ponurą przyszłość. Ludzkość zasiedliła galaktykę, społeczeństwo rozszczepiło się na dwie kasty.

W grze wcielimy się w wyrzutka nie posiadającego własnej ojczyzny, który musi przeszukiwać opuszczone stacje i statki kosmiczne obcych ras, by utrzymywać się ze znajdowanego sprzętu i informacji. Bohater marzy, by kiedyś znaleźć się wśród uprzywilejowanych obywateli, zamieszkać na powierzchni jakiejś gościnnej planety i spróbować naturalnej atmosfery, żywności i wody. Aby osiągnąć cel, musi najpierw odnaleźć legendarny wrak znajdujący się gdzieś w sektorze Deep Sky.

Deep Sky Derelicts dostępne jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z systemem Windows, Linux oraz komputery Mac.