Serial „Horizon Zero Dawn” staje się faktem?

Sony poinformowało, że obecnie trwają prace nad serialem na podstawie popularnej serii Horizon Zero Dawn dla serwisu streamingowego Netflix.

Jak donosi użytkownik ResetEra, dyrektor generalny PlayStation i prezes Jim Ryan potwierdzili podczas Sony Business Briefing, że firma współpracuje z Netflix, aby przenieść ukochaną serię science-fiction na mały ekran.

Szczegóły dotyczące projektu są skąpe i nie podano daty premiery. Obecnie nie wiadomo, czy Horizon Zero Dawn będzie animowany, czy z aktorami.

Sony potwierdziło, że pracuje również nad adaptacjami God of War i Gran Turismo. Podczas gdy pierwszy tytuł znalazł dom w Amazon Prime Video, drugi nie został jeszcze odebrany przez żadne studio. Podobnie jak w przypadku Horizon Zero Dawn, nie określono okresu dystrybucji tych programów.

Bazując na prezentacji Sony, firma najwyraźniej planuje dostosować więcej swoich najpopularniejszych franczyz. Po sukcesie filmu Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Whalbergiem w rolach głównych, Sony chce „zarabiać na naszych najbardziej ukochanych seriach poza kategorią gier”. Zarówno filmy, jak i seriale są wymieniane jako potencjalne możliwości dalszego rozwoju.

Pierwotnie wydany jako tytuł na wyłączność na PlayStation 4 w 2017 roku, zanim ostatecznie trafił na PC w 2020 roku, Horizon Zero Dawn to postapokaliptyczna gra science-fiction, osadzona w dalekiej przyszłości na ziemi opanowanej przez gigantyczne roboty. Aby przetrwać, ludzie odcięli się od technologii, żyjąc w strachu przed bestiami.

Historia opowiada o Aloy (głos podkłada Ashley Burch), która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją matkę i odkryć, co zmieniło świat.

ŹródłoCBR
GrafikaCBR
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu