„DEATHLOOP” – Bethesda świętuje premierę coverami własnej muzyki

DEATHLOOP to jedna z najważniejszych premier dla posiadaczy PlayStation 5 i PC we wrześniu. Gra urzeka nie tylko swoim klimatem czy gameplayem, ale także muzyką, która doczekała się oficjalnych coverów.

DEATHLOOP to najnowsze dzieło studia Arkane Lyon, które od 14 września przez najbliższe 12 miesięcy będzie dostępne jedynie na PlayStation 5 i PC.

Jest to pierwszoosobowa strzelanka, w której gracz wciela się w cierpiącego na amnezję Colta szukającego sposobu na wydostanie się ze szponów programu AEON i opuszczenie wyspy Blackreef. Nie będzie to jednak proste zadanie, gdyż został uwięziony w pętli czasowej wraz z inną skrytobójczynią, Julianną. Aby się z niej wydostać, musi wyeliminować osiem kluczowych celów przed resetem dnia.

Oprócz opublikowania zwiastuna premierowego Bethesda nawiązała współpracę z czołowymi artystami Madison BeerSteve Aoki i Future, aby uczcić premierę DEATHLOOP ich unikalnymi coverami singla Déjà Vu, będącego znakiem rozpoznawczym gry. Utwory te są już dostępne na kontach TikTok każdego z artystów, gotowe do wielokrotnego zapętlania.

Singiel Déjà Vu zadebiutował na początku 2021 roku i zawładnął wyobraźnią graczy na całym świecie. Czerpiąc inspirację z kultowych napisów początkowych do filmów o Bondzie, Arkane Studios współpracowało z Sencit i FJØRA, aby stworzyć ten jedyny w swoim rodzaju utwór, który pierwotnie zadebiutował na początku roku. Teraz, przed premierą DEATHLOOP, Madison Beer, Steve Aoki i Future przerobili utwór na swój własny styl.
Madison wykonała singiel swoim popowym głosem, podczas gdy Future nadał mu hip-hopowy charakter. Na koniec DJ Steve Aoki zremiksował utwór, tworząc nowoczesny klasyk, który pasuje nawet na ekstrawaganckie imprezy Aleksisa Dorsey’a, rezydenta Blackreef.
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu