Data premiery antologii „Miłość, śmierć i roboty”

Premiera oficjalnej antologii Miłość, śmierć i roboty już 22 czerwca!

Data premiery antologii „Miłość, śmierć i roboty”Zbiór fascynujących opowiadań i scenariuszy z gatunku science fiction już wkrótce dostępny po raz pierwszy w Polsce! Wśród twórców odnajdziecie takie nazwiska jak Alastair Reynolds, John Scalzi, Ken Liu, Peter F. Hamilton, Michael Swanwick, Marko Kloos oraz wiele innych! Na podstawie opowiadań zawartych w antologii powstało nagrodzone Emmy arcydzieło animacji, dostępne na platformie Netflix.

John Scalzi, Ken Liu, Peter F. Hamilton, Michael Swanwick i wielu innych w oficjalnej antologii Miłość, śmierć i roboty!

Tim Miller (Deadpool) i David Fincher (Podziemny krąg, House of Cards) połączyli siły w produkcji pierwszego sezonu netflixowego hitu Miłość śmierć i roboty. Każdy odcinek bazuje na opowiadaniu, które znajdziesz w tym tomie! Dla Millera, jak sam określił, wybieranie historii do tego cyklu to najlepsza praca, jaką kiedykolwiek wykonywał. Potwierdza to znakomity zestaw autorów.

Naprawdę próżno szukać równie pomysłowych, pełnych napięcia i zmuszających do refleksji historii. Każda jest dziełem innego pisarza i posłużyła za podstawę do serialowego scenariusza. Bazuje na różnych wizjach świata, zabiera w międzygatunkową orgię od horroru, przez komedię, akcję po science fiction.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu