„Czarna Pantera 2” – nikt nie zastąpi Chadwicka Bosemana

Podczas Investor Day 2020 Disneya, szef Marvel Studios, Kevin Feige, ogłosił, że nadchodząca Czarna Pantera 2 nie zmieni postaci T’Challa po śmierci Chadwicka Bosemana. Nie wiemy do końca jak ostatecznie będzie wyglądał sequel, ale Feige tak odniósł się do sytuacji:

Chadwick Boseman był niezwykle utalentowanym aktorem i inspirującą osobą, która wpłynęła na całe nasze życie zawodowo i osobiście. Jego portret T’Challa Czarnej Pantery jest ikoniczny i wykracza poza wszelkie iteracje postaci w jakimkolwiek innym medium z przeszłości Marvela. I to z tego powodu nie będziemy przekształcać postaci. Jednak, aby uhonorować dziedzictwo, które Chad pomógł nam zbudować poprzez portret króla Wakandy, chcemy nadal badać świat i wszystkie bogate i różnorodne postacie przedstawione w pierwszym filmie.

T’Challa, który po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do domu, do odizolowanego, zaawansowanego technologicznie afrykańskiego narodu, aby objąć tron ​​i zająć należne mu miejsce jako króla. Ale kiedy pojawia się potężny stary wróg, zapał T’Challa jako króla – i Czarnej Pantery – zostaje wystawiony na próbę, gdy zostaje wciągnięty w potężny konflikt, który zagraża losowi Wakandy i całego świata. W obliczu zdrady i niebezpieczeństwa młody król musi zebrać swoich sprzymierzeńców i uwolnić pełną moc Czarnej Pantery, aby pokonać wrogów i zapewnić bezpieczeństwo swojemu ludowi i ich stylowi życia.

W filmie występują nieżyjący już Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, zdobywcy Oscara Lupita Nyong’o i Forest Whitaker, Danai Gurira, nominowani do Oscara Daniel Kaluuya i Angela Bassett.

Źródłocomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu