„Chilling Adventures of Sabrina” – teledysk zapowiadający 3. sezonu serialu

0
Netflix opublikował nietypowy zwiastun 3. sezonu serialu Chilling Adventures of Sabrina w formie… teledysku. Ta piosenka utkwi Wam w głowie na długo.

W części trzeciej Sabrina, zmaga się z konsekwencjami wstrząsających wydarzeń z części drugiej. Mimo, że udało jej się pokonać ojca, Lucyfera, Mroczny Pan pozostaje uwięziony w ciele jej ukochanego, Nicholasa Scratcha. Sabrina nie może znieść myśli, że Nick dokonał tak ogromnego poświęcenia i cierpi katusze w ogniu piekielnym pod bacznym okiem Pani Szatan. Wspierana przez śmiertelnych przyjaciół, czyli drużynę „The Fright Club” (Harveya, Rosalind i Theo), Sabrina wyrusza z misją, by wyzwolić chłopaka od wiecznego potępienia i sprowadzić go wprost w swoje ramiona. Jednak nieobecność Mrocznego Pana zachwiała królestwem, a w obliczu braku następcy tronu Sabrina jest zmuszona przyjąć tytuł „Królowej” i stawić czoła Calibanowi, przystojnemu Księciu piekieł. W tym czasie w Greendale trwa tajemniczy karnawał, a wraz z nim nad Spellmanami i czarownicami zbierają się czarne chmury: pogańskie plemię próbuje wskrzesić starożytne źródło zła…

Obejrzyjcie zwiastun/teledysk 3. sezonu:

W roli głównej ponownie zobaczymy Kiernan Shipkę. Powrócą też: Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail F Cowen, Michelle Gomez, Richard Coyle i Gavin Leatherwood.

Tak natomiast prezentuje się plakat 3. sezonu:

"Chilling Adventures of Sabrina" - teledysk zapowiadający 3. sezonu serialu

Premiera 3. sezonu Chilling Adventures of Sabrina już 24 stycznia na platformie Netflix.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.