„Chemical Hearts” z nowym trailerem

Amazon Prime Video wypuściło oficjalny zwiastun produkcji Chemical Hearts z Lili Reinhart (Riverdale, Hustlers) i Austinem Abramsem (Euphoria, The Walking Dead). Film to adaptacja książki Our Chemical Hearts (Chemia naszych serc) autorstwa Sutherland Krystal.

Chemical Hearts to łamiąca serce opowieść, która stanowi przypomnienie o słodko-gorzkiej pierwszej miłości. Siedemnastoletni Henry to prawdziwy romantyk, czekający na tą jedyną wybrankę. Wierzy, że gdzieś jest dla niego kobieta z jego snów, jednak nie śpieszy się, by ją odnaleźć. Wszystko się zmienia, kiedy w jego klasie pojawia się Grace. Kiedy Grace i Henry zostają wybrani, aby razem pracować nad szkolną gazetką, chłopak z dnia na dzień czuje się coraz bardziej zauroczony. Tajemnica osobowość nowej towarzyszki pociąga redakcyjnego kolegę, który szybko zakochuje się w dziewczynie. Okazuje się jednak, że nastolatka jest kimś zupełnie innym, niż mu się wydaje.

Napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Richarda Tanne Chemical Hearts będzie miało premierę w Amazon Prime Video już 21 sierpnia. W ekranizacji oprócz dwójki głównych bohaterów zobaczymy także: Sarah Jones, Adhira Kalyana, Karę Young, Coral Peñę, i C.J. Hoffa.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu