„Candyman” – nowy zwiastun rebootu

Universal Pictures opublikowało nowy zwiastun rebootu filmu Candyman, w którym zobaczymy między innymi laureata nagrody Emmy Yahya Abdula-Mateena II (Watchmen).

Słynny horrorowi twórca, Jordan Peele, chce zaprezentować świeże podejście do miejskiej legendy, jaką jest Candyman.

Odkąd pamiętają mieszkańcy, dzielnica Chicago, Cabrini-Green, jest terroryzowana przez przekazywaną sobie straszną historię o nadnaturalnym mordercy z hakiem zamiast dłoni, którego łatwo można przyzwać, pięciokrotnie powtarzając jego imię w lustrze. Obecnie, dekadę po tym, jak zburzono ostatni budynek Cabrini, artysta Anthony McCoy i jego partnerka – dyrektorka galerii, Brianna Cartwright, wprowadzają się do luksusowego mieszkania w niesławnej niegdyś dzielnicy, teraz odnowionej i „okupowanej” przez millenialsów. Próbujący utrzymać swoją malarską karierę

Anthony zaczyna eksplorować w swoich obrazach makabryczne szczegóły prawdziwej historii Candymana, nieświadomie otwierając drzwi do skomplikowanej przeszłości i uwalniając falę przerażających wydarzeń.

Oprócz Abdula-Mateena II, w filmie zobaczymy również Teyonah Parris (WandaVision).

Candyman ma zadebiutować w kinach 27 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu