„Call of Duty: Vanguard” trafił do sprzedaży, a twórcy zdradzają plany na sezon 1

Call of Duty wzywa graczy do powstania na każdym froncie – doświadcz zupełnie nowych wrażeń z okresu II Wojny Światowej w Call of Duty: Vanguard.

Wyczekiwane Call of Duty: Vanguard jest już dostępne w sprzedaży na całym świecie. Vanguard zapewnia niezrównaną zawartość Call of Duty w porywającej historii dla jednego gracza, 20 mapach dla wielu graczy (dostępne od pierwszego dnia), zupełnie nowe doświadczenie Zombie (które głębiej eksploruje istniejący kanon fabuły). Vanguard oferuje również najgłębszą integrację z Warzone, która uruchomi nową Warzone Pacific, w tym nową mapę „Caldera” 2 grudnia, co ujawniła dyrektor generalna Call of Duty w Activision, Johanna Fanes.

Premiera Vanguard to dopiero początek. Ta nowa wersja zapewni graczom Call of Duty niespotykaną dotąd rozpiętość i głębię niesamowitych wrażeń. Wraz z wydaniem w przyszłym miesiącu zupełnie nowej mapy Warzone Pacific, Call of Duty ma stworzyć najbardziej zintegrowany i najgłębszy kalendarz operacji na żywo, jaki kiedykolwiek mieliśmy. Ten dzień jest ekscytującym kolejnym rozdziałem w naszej ciągle rozwijającej się serii.

Gracze będą mogli doświadczyć początków działań Siły Specjalnych walcząc na czterech największych frontach II WŚ w niespotykany dotąd sposób. Dzięki rozwojowi prowadzonemu przez Sledgehammer Games, Vanguard angażuje graczy we wciągającą, przebojową kampanię, w której zwykli żołnierze z różnych środowisk walczą na wszystkich frontach, aby dokonać niezwykłych czynów i odwrócić losy wojny.

Gra wieloosobowa obejmuje 20 map, 12 operatorów i ponad trzy tuziny broni w odnowionym trybie Gunsmith od pierwszego dnia. Tryb wieloosobowy Vanguard zapewnia nowe sposoby gry z systemem Combat Pacing oraz szybkim i szalonym trybem przetrwania na wielu arenach Champion Hill. Vanguard wprowadza również pierwszy w serii crossover Zombies opracowany przez Treyarch, rozszerzający fabułę Dark Aether, z którą gracze zapoznali się w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Sezon pierwszy zawierać będzie zupełnie nową mapę, Caldera, do darmowego Call of Duty: Warzone, wraz z ogromną ilością nowych wrażeń z rozgrywki – za darmo. Postępy Twojego operatora, broni i przepustki bojowej zostaną również zsynchronizowane w Vanguard, Black Ops Cold War i Modern Warfare, gdy tylko rozpocznie się sezon pierwszy, czyli 2 grudnia.

Wydany wraz z Vanguard, RICOCHET Anti-Cheat TM to wieloaspektowe podejście do zwalczania oszustw, obejmujące nowe narzędzia po stronie serwera, które monitorują analizy w celu identyfikacji oszustw, ulepszone procesy dochodzeniowe w celu wyeliminowania oszustów, aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo konta i nie tylko. Back-endowe zabezpieczenia anty-cheatowe RICOCHET Anti-Cheat pojawią się również w tym roku, wraz z premierą mapy Call of Duty: Warzone Pacific na PC.
"Call of Duty: Vanguard" trafił do sprzedaży, a twórcy zdradzają plany na sezon 1

Vanguard oferuje ujednoliconą progresję i obsługuje grę międzyplatformową w systemach nowej i obecnej generacji. Gracze mogą spodziewać się nowego poziomu funkcji społecznościowych, które pozwolą znajomym grać razem z funkcjami klanu i nie tylko. Głęboka integracja Vanguard z Warzone obejmuje największą ilość nowych treści, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Warzone, w tym nową mapę, operatorów, broń i samoloty, a także wspólne postępy i wyłączny dostęp do Warzone Pacific od 2 grudnia dla właścicieli Vanguard.
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

2 komentarzy

Popularne w tym tygodniu