„BRZRKR” – możecie kupić komiks napisany przez Keanu Reevesa!

W połowie lipca informowaliśmy was, że Keanu Reeves zajmie się nowym projektem – komiksem pełnym akcji i przemocy, gdzie główny bohater wygląda jak on sam.

Teraz okazuje się, że fani mogą ten projekt wesprzeć! Na platformie Kickstarter wystartowała bowiem zbiórka mająca na celu wsparcie wydania tej powieści graficznej. Minął zaledwie dzień od startu, a już z potrzebnych 50 tysięcy dolarów, uzbierano niecałe 280 tysięcy, co stanowi ponad 500% celu!

Fani wspierający ten projekt mogą przedpremierowo zamówić pierwsze trzy części BRZRKR, które będą rozsyłane kolejno we wrześniu 2021 roku, kwietniu 2022 roku i wrześniu 2022 roku. Nagród do wyboru jest aż dziesięć, a cena najtańszej to 50 dolarów. Najdroższy pakiet kosztuje natomiast 2500 dolarów, ale wybierając go, pojawimy się gościnnie w komiksie!

LINK DO KAMPANII

Przypomnijmy, że historia BRZRKR skupi się na wojowniku, który od wieków przemierzał świat, idąc krwawą drogą. Teraz, w czasach współczesnych, Berzerker ukrywa się w Stanach Zjednoczonych i wykonuje niebezpieczne prace dla rządu w zamian za prawdę o jego istnieniu. Postać urodziła się 80 tysięcy lat temu i jest pół-człowiekiem, ponieważ jego ojcem jest bóg wojny.

Fabułę z Reevesem będzie współtworzył Matt Kindt, a ilustracjami zajmie się Alessandro Vitti. Seria zostanie stworzona dla Boom! Studios.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu