Ray tracing i obraz w 4K. „Cyberpunk 2077” z nowym zwiastunem

Zbliża się od dawna zapowiadana i bardzo wyczekiwana premiera gry Cyberpunk 2077 od polskiego studia CD Projekt Red. Zobaczcie nowy zwiastun, w którym zaprezentowano  m.in. technologię ray tracingu.

Wideo ukazało się dzięki NVIDII, która ogłosiła nowe karty z serii GeForce RTX 3000. Chcąc zaprezentować ich możliwości, firma pokazała je w akcji przy kilku grach, w tym właśnie Cyberpunku 2077. Krótko mówiąc, oto najnowsze dzieło CD Projekt Red z maksymalnymi ustawieniami grafiki, obrazem w 4K, funkcją DLSS i ray tracingiem (technice, dzięki której generowane są fotorealistyczne obrazy trójwymiarowe).

Dla wielu fanów tak wyczekiwany Cyberpunk 2077 może być zatem oszałamiającą wizualną ucztą w przypadku zaopatrzenia się w nowe karty NVIDIA.

Premierę gry zaplanowano na 19 listopada na PC, PlayStation4 i Xbox One.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu