„Superman & Lois” – wideo z pierwszym spojrzeniem na nowy serial

Stacja The CW wypuściła wideo rzucające światło na kilka ich superbohaterskich produkcji, w tym na nowy serial, Superman & Lois.

Obraz będzie częścią tworzonego przez CW Arrowverse i będzie śledzić losy tytułowych postaci. Ta krótka migawka nie jest pełną zapowiedzią – na oficjalny trailer musimy jeszcze poczekać. Mimo to, kilka scen sugeruje między innymi powrót Supermana… no właśnie, gdzie? Zobaczcie:

https://www.youtube.com/watch?v=rP7c3UFv_Yk&feature=emb_title

W rolę Supermana wcieli się Tyler Hoechlin, a Lois odegra Elizabeth Tulloch. Oficjalny opis serialu głosi:

(…) Po latach stawiania czoła superzłoczyńcom, potworom siejącym spustoszenie oraz obcym najeżdżającym Ziemię z zamiarem zmiecenia z jej powierzchni ludzkiej rasy, najsławniejszy superbohater na świecie, Człowiek ze stali aka Clark Kent, i najsłynniejsza dziennikarka w komiksach, Lois Lane, muszą tym razem zmierzyć się z jednym z największych wyzwań – stresem, presją i skomplikowaniem bycia pracującymi rodzicami we współczesnym społeczeństwie. (…) W miarę, jak dzieci dorastają, Clark i Lois muszą także zwrócić uwagę na to, czy ich synowie – Jonathan i Jordan – mogli odziedziczyć po ojcu supermoce. (…)

Premierę serialu Superman & Lois zaplanowano na styczeń 2021.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu