Bruce Wayne wraca do lat 70. „Batman: Soul of the Dragon”

W przyszłym roku reżyser Sam Liu przeniesie Batmana w czasie do lat siedemdziesiątych, w  nowym filmie animowanym dla dorosłych Batman: Soul of the Dragon. Historia pokazuje, że Bruce Wayne – Batman został wciągnięty w spisek wraz ze swoimi dawnymi współpracownikami sztuk walki. Musi sprzymierzyć się z Bronze Tigerem, Lady Shivą i Richardem Dragonem i podjąć nauki u O-Senseia.

Batman: Soul Of The Dragon został wyprodukowany i wyreżyserowany przez Sama Liu, który wcześniej pomagał przy Reign of the Superman in Batman: The Killing Joke. Scenariusz napisał Jeremy Adams (Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge). Producentami wykonawczymi są Michael Uslan, Bruce Timm i Sam Register.

Animacja zostanie wydana przez Warner Bros. Home Entertainment w wersji cyfrowej 12 stycznia 2021 r., natomiast na platformie 4K Ultra HD Combo Pack i Blu-ray 26 stycznia 2021 r.

Oto oficjalne streszczenie Warner Bros. Animation:

Ta przygoda z Elseworlds, osadzona w środku kołyszących lat 70., pokazuje Bruce’a Wayne’a trenującego pod okiem mistrza sensei. To tutaj Bruce, wraz z innymi elitarnymi studentami, zostaje wykuty w ogniu dyscypliny sztuk walki. Tworzą się na całe życie więzi, które zostaną wystawione na próbę, gdy z ich przeszłości wyłoni się śmiertelne zagrożenie. Walka z potworami tego świata i nie tylko będzie wymagała połączonych wysiłków Batmana, światowej sławy artystów sztuk walki Richarda Dragon, Bena Turnera i Lady Shivy oraz ich mentora O-Sensei! 

Poniżej zwiastun nadchodzącej produkcji:

Źródłocomingsoon
GrafikaIGN
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu