Vanessa Kirby i Shia LaBeouf w trailerze netflixowego filmu „Cząstki kobiety”

Netflix opublikował oficjalny zwiastun filmu Cząstki kobiety, w którym zagra znana między innymi z serialu The Crown aktorka Vanessa Kirby oraz Shia LaBeouf.

Cząstki kobiety to historia Marthy i Seana Carsonów – bostońskiej pary, która lada moment ma zostać rodzicami. Ich życie zmienia się jednak podczas domowego porodu pod opieką położnej, później oskarżonej o rażące zaniedbanie… Martha będzie musiała poradzić sobie z żałobą, jednocześnie pracując nad poprawieniem wiszącej na włosku relacji z mężem. W dodatku stanie oko w oko ze wspomnianą położną w sądzie.

Film ma być bardzo osobistym dramatem o wielkiej sile, opowiadającym o kobiecie radzącej sobie z bólem po tragicznej stracie wyczekiwanego dziecka.

Reżyserią zajął się Kornél Mundruczó, a scenariusz napisała Kata Weber, na podstawie osobistych doświadczeń. Oprócz Kirby i LaBeoufa, w produkcji wystąpią również Molly Parker, Sarah Snook, Iliza Schlesinger, Benny Safdie i Jimmy Fails.

Cząstki kobiety po raz pierwszy zadebiutowały podczas festiwalu w Wenecji, gdzie Vanessa Kirby otrzymała nagrodę w kategorii najlepsza aktorka. Krytycy przewidują także, iż obraz będzie silnym kandydatem do Oscarów, a sama odtwórczyni głównej roli powinna spodziewać się nominacji.

Produkcja zadebiutuje na Netflixie 30 grudnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu