„Bridgertonowie” – znamy dalsze losy serialu Netflixa

Netflix podjął oficjalną decyzję co do dalszych losów serialu Bridgertonowie, którego pierwszy sezon jest dostępny na platformie.

Po sukcesie premiery produkcji, która miała miejsce jeszcze w zeszłym roku, streamingowy gigant ogłosił, że fani serii mogą spodziewać się drugiego sezonu. Ten ma zostać oparty na drugiej części powieści Julii Quinn o Bridgertonach.

 

Bridgertonowie to spojrzenie na przełom XVIII i XIX wieku w Anglii, pokazujący bogate, seksualne, zabawne, ale i bolesne oraz samotne życie kobiet i mężczyzn z zamożniejszej warstwy społecznej Londynu.

Zdjęcia do kolejnego sezonu mają zacząć się wiosną tego roku, a prym w serialu będzie teraz wiódł Jonathan Bailey, wcielający się w Anthony’ego.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu