Brendan Fraser zagra złoczyńcę w filmie „Batgirl” od HBO Max!

Aktor podpisał kontrakt! 

Odtwórca roli poszukiwacza przygód z trylogii Mumia powraca, by tym razem stanąć po drugiej stronie barykady i wcielić się w złoczyńcę w nadchodzącej produkcji serwisu streamingowego.

Jak donoszą niektóre źródła, ma on wcielić się w postać znaną jako Firefly, który to na kartach komiksów znany jest od 1952 roku.

To druga rola Frasera w DC Universe, który gra obecnie w popularnym serialu Doom Patrol, wcielając się w postać Robotmana/Cliffa Steele’a. 52-letni aktor pojawi się również w dwóch innych głośnych filmach, w tym w Killers of the Flower Moon Martina Scorsese i w komedii Legendary Brothers.

Film Batgirl tytułową rolę ma zagrać Leslie Grace, która wcieliła się w rolę Barbary Gordon, córki komisarza policji Gotham City, Jamesa Gordona.

Produkcja zostanie wyreżyserowana przez twórców Bad Boys for Life, Adila El Arbi i Bilalla Fallaha, na podstawie scenariusza napisanego przez Christinę Hodson. To produkcją Warner Bros. Pictures i DC Films, a producentem jest Kristin Burr.

Warto również dodać, iż ostatni raz Batgirl/Barbara Gordon wystąpiła w filmie fabularnym na dużym ekranie w filmie Joela Schumachera Batman i Robin, wydanym w 1997 roku. We wspomnianą postać wcieliła się Alicja Silverstone, a obok niej grali również George Clooney i Chris O’Donnell.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu