Bohaterowie filmu „Diuna” trafią do „Fortnite”

Diuna to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Dlatego Epic Games postanowiło nawiązać współpracę z Warner Bros, aby zainteresować nim graczy Fortnite.

Diuna to najnowszy film wytwórni Warner Bros, na który czeka rzesza fanów (w tym miejscu możecie zapoznać się z naszą przedpremierową recenzją). Swego czasu powieść Franka Herberta odcisnęła swoje piętno w branży gier i teraz jest szansa, że zrobi to ponownie docierając do nowego pokolenia graczy w najpopularniejszej obecnie produkcji na rynku.

Otóż Epic Games – wydawca gry Fortnite, aby pozyskać kolejnych odbiorców, nawiązuje współprace z właścicielami popularnych marek jak np. Marvel, DC czy Tomb Raider. Dzięki temu nie tylko regularnie dostarcza swoim konsumentom premierowe treści i dociera do nowych fanów, ale także w ten sposób daje młodym graczom lekcję popkultury, która może zachęcić ich do zapoznania się np. z twórczością Franka Herberta.

A może się tak stać, ponieważ ogłoszono, że bohaterowie filmu Diuna – Paul Atryda i Chani  Kynes trafią do gry Fortnite, a wizerunku postaciom użyczą wcielający się w nie aktorzy – Timothee Chalamet i Zendaya.

Od dzisiaj gracze mogą zakupić zestaw Diuny, w skład którego wchodzą nie tylko stroje Paula Atrydy i Chani (można je kupić również osobno), ale także akcesoria.

Fortnite Dune Set Of Items

Oprócz tego nie mogło także zabraknąć specjalnej emotki.

Dodatkowo po wejściu gry, graczy przywita tematyczny ekran startowy.

Fortnite Dune Loading Screen

ŹródłoEpic Games
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu