Bob Odenkirk w pełnym akcji zwiastunie „Nobody”

Universal Pictures opublikowało zwiastun Nobody – thrillera pełnego akcji z laureatem Emmy, Bobem Odenkirkiem, w roli głównej.

Odenkirk wcieli się w Hutcha Mansella – niedocenianego i przegapianego ojca i męża, przyjmującego życiowe kopniaki na twarz, nigdy nie walcząc. Nikogo.

Kiedy dwoje złodziei włamuje się do jego domu w nocy, bohater postanawia nie bronić siebie ani rodziny, mając nadzieję, że zapobiegnie to poważnej przemocy. Jego syn, Blake, czuje zawód postawą ojca, a żona – Becca – oddala się od Hutcha jeszcze bardziej.

Następstwa tego incydentu wyzwalają w mężczyźnie od dawna żarzącą się wściekłość i uśpione instynkty, prowadząc go na brutalną ścieżkę. Mroczne sekrety i zabójcze umiejętności wyjdą na jaw, a Hutch, pomiędzy walkami na pięści, ostrzałami i piszczącymi oponami, będzie musiał uratować rodzinę przed groźnym przeciwnikiem i upewnić się, że nigdy więcej nie zostanie zlekceważony i uznany za „nikogo”.

Oprócz znanego z Zadzwoń do Saula Odenkirka, w produkcji wystąpią Connie Nielsen (Wonder Woman), Gage Munroe, Aleksey Serbryakov oraz laureat Emmy Christopher Lloyd, a także RZA.

Nobody zostało wyreżyserowane przez Ilyę Naishullera, a scenariusz wyszedł spod pióra Dereka Kolstada, wcześniej pracującego przy serii John Wick.

Film zadebiutuje w kinach w USA 2 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu