Blizzard Entertainment zaprezentował dziś Warcraft® Arclight Rumble™

Firma Blizzard Entertainment zaprezentowała dziś Warcraft® Arclight Rumble™, pełną akcji mobilną grę strategiczną, która jeszcze w tym roku trafi na urządzenia z systemami Android i iOS w wybranych regionach. Zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych i osadzona w uwielbianym uniwersum Warcraft gra Warcraft Arclight Rumble pozwala graczom stworzyć armię składającą się z uwielbianych bohaterów i złoczyńców z serii Warcraft i toczyć bitwy w wyjątkowych misjach stworzonych z myślą o taktycznym wyzwaniu.

W Warcraft Arclight Rumble gracze mogą zebrać ponad 60 postaci z całego uniwersum Warcraft ożywionych jako pięknie wyrzeźbione miniaturki i odnosić sukcesy w epickiej kampanii dla jednego gracza składającej się z ponad 70 misji, zmierzyć się z misjami trybu współpracy razem ze znajomymi i sprawdzić swoje armie w trybie PvP przeciw innym graczom.

 „Warcraft Arclight Rumble oferuje rozgrywkę, jaką uwielbiamy tworzyć w Blizzardzie”, powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. „To natychmiastowa zabawa – głęboka i satysfakcjonująca w dłuższej perspektywie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wprowadzić nowe i wierne duchowi serii oblicze Warcraft na urządzenia mobilne. Nie możemy się doczekać, aż gracze osobiście doświadczą tej radosnej rozwałki”.

Łatwa do nauczenia się, a jednocześnie dająca mnóstwo frajdy w mistrzowskim opanowania gra Warcraft Arclight Rumble sprawdzi umiejętności graczy w tworzeniu miniaturowych armii i pokonywaniu niezwykłych wyzwań każdej misji. Gracze będą tworzyć armie mini, zaczynając od przywódców, w tym tak istotnych postaci jak wódz Wojennej Pieśni Grommasz Piekłorycz i arcymagini Jaina Proudmoore, i uzupełniać je zwykłymi oddziałami mini i potężnymi zaklęciami. Każda misja dla jednego gracza jest inną strategiczną zagadką, a do pokonania tych szalonych wyzwań konieczne jest dostosowywanie taktyki w czasie rzeczywistym. Oprócz ponad 70 misji, które składają się na kampanię dla jednego gracza, dostępne są również podziemiastanowiące odrębne serie wyzwań. 

Ponadto gracze będą mogli wziąć udział w wymagających zadaniach kooperacyjnych (takich jak rajdy) i walczyć między sobą w starciach PvP, a także dołączać do gildii, które umożliwiają rozmowy z towarzyszami, planowanie przygód i dążenie do osiągnięcia wspólnych korzyści. Gracze będą stale zdobywać walutę w grze, służącą do rozbudowywania i ulepszania kolekcji, poprzez rozgrywkę lub zakupy w sklepie w grze. Więcej informacji na temat sklepu w grze, w tym cen i oferty, podamy w późniejszym terminie.

Już wkrótce wybrani gracze w niektórych regionach będą mogli wziąć udział w beta-testach Warcraft Arclight Rumble. Więcej informacji można znaleźć na stronie Warcraftrumble.blizzard.com.

Więcej szczegółów na temat Warcraft Arclight Rumble można znaleźć na oficjalnej stronie:  Warcraftrumble.blizzard.com.

Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu