Blizzard Entertainment zaprezentował dziś Warcraft® Arclight Rumble™

Firma Blizzard Entertainment zaprezentowała dziś Warcraft® Arclight Rumble™, pełną akcji mobilną grę strategiczną, która jeszcze w tym roku trafi na urządzenia z systemami Android i iOS w wybranych regionach. Zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych i osadzona w uwielbianym uniwersum Warcraft gra Warcraft Arclight Rumble pozwala graczom stworzyć armię składającą się z uwielbianych bohaterów i złoczyńców z serii Warcraft i toczyć bitwy w wyjątkowych misjach stworzonych z myślą o taktycznym wyzwaniu.

W Warcraft Arclight Rumble gracze mogą zebrać ponad 60 postaci z całego uniwersum Warcraft ożywionych jako pięknie wyrzeźbione miniaturki i odnosić sukcesy w epickiej kampanii dla jednego gracza składającej się z ponad 70 misji, zmierzyć się z misjami trybu współpracy razem ze znajomymi i sprawdzić swoje armie w trybie PvP przeciw innym graczom.

 „Warcraft Arclight Rumble oferuje rozgrywkę, jaką uwielbiamy tworzyć w Blizzardzie”, powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. „To natychmiastowa zabawa – głęboka i satysfakcjonująca w dłuższej perspektywie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wprowadzić nowe i wierne duchowi serii oblicze Warcraft na urządzenia mobilne. Nie możemy się doczekać, aż gracze osobiście doświadczą tej radosnej rozwałki”.

Łatwa do nauczenia się, a jednocześnie dająca mnóstwo frajdy w mistrzowskim opanowania gra Warcraft Arclight Rumble sprawdzi umiejętności graczy w tworzeniu miniaturowych armii i pokonywaniu niezwykłych wyzwań każdej misji. Gracze będą tworzyć armie mini, zaczynając od przywódców, w tym tak istotnych postaci jak wódz Wojennej Pieśni Grommasz Piekłorycz i arcymagini Jaina Proudmoore, i uzupełniać je zwykłymi oddziałami mini i potężnymi zaklęciami. Każda misja dla jednego gracza jest inną strategiczną zagadką, a do pokonania tych szalonych wyzwań konieczne jest dostosowywanie taktyki w czasie rzeczywistym. Oprócz ponad 70 misji, które składają się na kampanię dla jednego gracza, dostępne są również podziemiastanowiące odrębne serie wyzwań. 

Ponadto gracze będą mogli wziąć udział w wymagających zadaniach kooperacyjnych (takich jak rajdy) i walczyć między sobą w starciach PvP, a także dołączać do gildii, które umożliwiają rozmowy z towarzyszami, planowanie przygód i dążenie do osiągnięcia wspólnych korzyści. Gracze będą stale zdobywać walutę w grze, służącą do rozbudowywania i ulepszania kolekcji, poprzez rozgrywkę lub zakupy w sklepie w grze. Więcej informacji na temat sklepu w grze, w tym cen i oferty, podamy w późniejszym terminie.

Już wkrótce wybrani gracze w niektórych regionach będą mogli wziąć udział w beta-testach Warcraft Arclight Rumble. Więcej informacji można znaleźć na stronie Warcraftrumble.blizzard.com.

Więcej szczegółów na temat Warcraft Arclight Rumble można znaleźć na oficjalnej stronie:  Warcraftrumble.blizzard.com.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu