„Avatar 2” – nowe zdjęcia z planu! Podwodne ujęcia

0
Na oficjalnym Twitterze filmu Avatar pojawiły się dwa nowe zdjęcia zza kulis produkcji. 

Choć zdjęcia do drugiej i trzeciej odsłony Avatara zostały wstrzymane, James Cameron nie ustaje w promowaniu swojego filmu i dzieleniu się z fanami nowymi materiałami zza kulis.

Na dwóch nowych zdjęciach zamieszczonych na oficjalnym koncie Avatar na Twitterze widzimy, jak ekipa kręci sceny w basenie. Cameron siedzi na trapie zawieszonym kilka metrów nad powierzchnią, a zbiorniku pływa dziesięciu aktorów i operator.

Najnowsze zdjęcia zza kulis potwierdzają tym samym informację sprzed dziesięciu lat. Na łamach „Los Angeles Times” James Cameron zapowiedział wtedy, że kontynuacja będzie rozgrywać się m.in. w odmętach oceanów planety Pandrora.

"Avatar 2" - nowe zdjęcia z planu! Podwodne ujęcia
Twitter
"Avatar 2" - nowe zdjęcia z planu! Podwodne ujęcia
Twitter

Wiadomo, że w filmie Avatar 2 do swoich ról powrócą też Sam Worthington i Zoe Saldana. Na ekranie zobaczymy też m.in. Kate Winslet, Jemaine’ego Clementa i Vina Diesela. Jakiekolwiek szczegóły fabuły trzymane są na razie w tajemnicy

Avatar 2 wejdzie do kin 17 grudnia 2021 r. Kolejne części będą miały premiery kolejno 22 grudnia 2023 r, 20 grudnia 2024 r. oraz 17 grudnia 2027 r.