Film „Piraci z Karaibów” z kobiecą postacią w roli głównej w końcu powstanie?

0
Według najnowszych doniesień, studio Disney przymierza się do obsadzenia głównej roli kobiecej w nowych Piratach z Karaibów. Padło nawet konkretne nazwisko!

O planie na nowych Piratów z Karaibów słyszeliśmy już w październiku ubiegłego roku. Po tym, jak 5. odsłona okazała się kompletną klapą, pojawiły się plotki o restarcie serii. Tym razem z kobiecą postacią w roli głównej. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Disney ma niedługo zrealizować ten pomysł.

Od dawna wiadomo, że Johnny Depp nie powróci w swojej kultowej roli Jacka Sparrowa. Dzięki temu Disney ma zaoszczędzić sporą sumkę pieniędzy. Jednak potrzeba zupełnie nowej twarzy (w końcu to restart serii) I tutaj na scenę wkracza Red – bohaterka znana klientom disneyowskich parków rozrywki. 

Według najnowszych plotek, do głównej roli (czyli wspomnianej Red) przymierzana jest Karen Gillan – gwiazda Strażników Galaktyki i nowych odsłon Jumanji. Nie podano jednak informacji, czy studio podjęło już oficjalne rozmowy z aktorką.

Nie wiadomo także, kto miałby zasiąść na stołku reżysera. Podobno Disney ma już kilku kandydatów. Scenariuszem ma się zająć Craig Mazin (Czarnobyl, Kac Vegas 3 oraz Łowcę i Królową Lodu). W roli producentów mają powrócić Jerry Bruckheimer i Chad Oman.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.