„Artemis Fowl” – data premiery na Disney+ oraz nowy spot!

0
Jakiś czas temu Disney poinformował, że film Artemis Fowl zamiast na duży ekran, trafi wyłącznie na platformę Disney+. Właśnie poznaliśmy datę, a przy okazji udostępniono nowy spot.

Artemis Fowl to jedna z najciekawszych premier Disneya w tym roku. Produkcja miała pojawić się w polskich kinach 29 maja. Niestety, wygląda na to, że (przynajmniej w momencie premiery) Polacy nie otrzymają szansy na obejrzenie tytułu z legalnego źródła. Jest tak, gdyż firma zrezygnowała z kinowego debiutu widowiska i uznała, że trafi ono wyłącznie na Disney+.

Film zadebiutuje na platformie nastąpi do 12 czerwca. Przy okazji pojawił się nowy spot:

Artemis Fowl to fantastyczna, czarująca przygoda, która podąża drogą tytułowego bohatera, 12-letniego potomka długiej linii przestępczych mózgów, który próbuje odnaleźć ojca (Colin Farrell) zaginionego w tajemniczy sposób. Z pomocą swojego lojalnego obrońcy Butlera, Artemis (Ferdia Shaw) postanawia go odnaleźć. Odkrywa przy tym starożytną, podziemną cywilizację – niesamowicie zaawansowany świat wróżek. Zniknięcie jego ojca jest w jakiś sposób związane z tym miejscem.  Artemis, dzięki swojej przebiegłości, wymyśla niebezpieczny plan, przez który dochodzi do wojny sprytu z wszechpotężnymi wróżkami.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.