Arnold Schwarzenneger dowódcą w „World of Tanks” podczas świątecznego eventu

Wargaming, twórcy i wydawcy popularnego na całym świecie World of Tanks, mają przyjemność poinformować o szczegółach tegorocznych operacji świątecznych.

Jak co roku Wargaming, z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowuje dla graczy World of Tanks specjalne, świąteczne wydarzenie z atrakcjami. Jak już powszechnie wiadomo, twarzą tegorocznego eventu jest Arnold Schwarzenegger, a teraz studio ujawniło nowe szczegóły na jego temat.

Zabawa rozpocznie się już 9 grudnia 2021 i potrwa do 10 stycznia 2022. Początek świąt w grze zaczyna się jak zawsze w garażu i tam będzie czekał na graczy pierwszy prezent – nowy amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III.

Wraz z nim, codziennie dostaniemy jedną misję, w całości będzie ich 32. Po ukończeniu 27. z nich otrzymamy samego Arnolda Schwarzeneggera jako dowódcę do gry. Co ważne, kwestie dialogowe nagrywał sam legendarny aktor, wiele z nich będzie odzwierciedlało jego najbardziej kultowe cytaty. Biorąc pod uwagę dokonania naszego bohatera będzie on wyposażony w 3 umiejętności – szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni. Wykonanie misji będzie jedyną drogą na zdobycie Arnolda Schwarzeneggera. Jest również specjalny styl 2D na czołgi nawiązujący do legendarnego aktora.

Za każde wykonane zadanie gracze będą otrzymywać małe pudełka i świąteczne znaczki. Pudełka zawierają skorupki, z których wykonamy świąteczne dekoracje w specjalnym urządzeniu o nazwie „zderzacz”. Niektóre z nich będą nawiązywać do kariery Arnolda, także miłośnicy wszelakiego rodzaju „easter eggów” powinni być wyjątkowo czujni. Im więcej dekorujemy, tym bardziej wzrasta świąteczna atmosfera, dostajemy rozmaite nagrody, a za pomocą znaczków możemy wysyłać pudełka swoim przyjaciołom w grze. Dobroć popłaca, gdyż wymiana prezentów przyniesie nagrody specjalne, o których dowiecie się więcej z dedykowanego filmu umieszczonego poniżej.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu