Arnold Schwarzenneger dowódcą w „World of Tanks” podczas świątecznego eventu

Wargaming, twórcy i wydawcy popularnego na całym świecie World of Tanks, mają przyjemność poinformować o szczegółach tegorocznych operacji świątecznych.

Jak co roku Wargaming, z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowuje dla graczy World of Tanks specjalne, świąteczne wydarzenie z atrakcjami. Jak już powszechnie wiadomo, twarzą tegorocznego eventu jest Arnold Schwarzenegger, a teraz studio ujawniło nowe szczegóły na jego temat.

Zabawa rozpocznie się już 9 grudnia 2021 i potrwa do 10 stycznia 2022. Początek świąt w grze zaczyna się jak zawsze w garażu i tam będzie czekał na graczy pierwszy prezent – nowy amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III.

Wraz z nim, codziennie dostaniemy jedną misję, w całości będzie ich 32. Po ukończeniu 27. z nich otrzymamy samego Arnolda Schwarzeneggera jako dowódcę do gry. Co ważne, kwestie dialogowe nagrywał sam legendarny aktor, wiele z nich będzie odzwierciedlało jego najbardziej kultowe cytaty. Biorąc pod uwagę dokonania naszego bohatera będzie on wyposażony w 3 umiejętności – szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni. Wykonanie misji będzie jedyną drogą na zdobycie Arnolda Schwarzeneggera. Jest również specjalny styl 2D na czołgi nawiązujący do legendarnego aktora.

Arnold Schwarzenneger dowódcą w "World of Tanks" podczas świątecznego eventu

Za każde wykonane zadanie gracze będą otrzymywać małe pudełka i świąteczne znaczki. Pudełka zawierają skorupki, z których wykonamy świąteczne dekoracje w specjalnym urządzeniu o nazwie „zderzacz”. Niektóre z nich będą nawiązywać do kariery Arnolda, także miłośnicy wszelakiego rodzaju „easter eggów” powinni być wyjątkowo czujni. Im więcej dekorujemy, tym bardziej wzrasta świąteczna atmosfera, dostajemy rozmaite nagrody, a za pomocą znaczków możemy wysyłać pudełka swoim przyjaciołom w grze. Dobroć popłaca, gdyż wymiana prezentów przyniesie nagrody specjalne, o których dowiecie się więcej z dedykowanego filmu umieszczonego poniżej.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu